KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsningar 10028003
nr 1002 8003
Carborundumetsningar
4 st, Oidentifierad konstnär, signerad, Lösa blad, 25 & 45 upplaga, bladets mått: 56x56 & 75x56
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 december 2015
kl 18:22:22
10/12 22:08:27